Skocz do zawartości

Livecity.pl - Dziennikarstwo Obywatelskie, Darmowe Wpisy


jestdobrze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zapraszam na stronę Livecity.pl gdzie za darmo można dodać unikalne i dobrej jakości artykuły. Serwis istnieje od 2009 roku i został stworzony z myślą o budowaniu społeczeństwa obywatelskiego, które jak wiadomo nie ma szans bytu w Polsce, dlatego postanowiłem nieco zmienić koncepcję jego funkcjonowania.

Portal nie jest blogowym preclem i proszę to uszanować dodając swoje posty. Wpisy marnej jakości, duplikaty, reklamy będę usuwał.

Portal oferuje nie tylko dodanie artykułów. Można również tam dodawać ogłoszenia, jest katalog firm, giełdy pracy, nieruchomości, autogiełda, a jak ktoś ma ochotę to może porandkować :)

Wpisy można dodawać do kilku działó. Są tam blogi, wiadomości, pytanie do, petycje, ankiety itp. Myślę jednak, że Was najbardziej zainteresować może dział blogi i tam prosze dodawać wpisy.

Zaptaszam wszystkich do dodawania wpisów i czekam na sugestie jakie ew. zmiany warto w serwisie wprowadzić.

Kalkulator dni roboczych - jak obliczyć ile jest dni roboczych w danym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Praktycznie kopiujesz materiały z innych portali - serwis długo nei pożyje przez to - zero orginalności.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknijmy zatem:

https://legnica.livecity.pl/mieszkanie-3455-sprzedam_4_pokojowe_mieszkanie_na_3_pietrze.html

Ogłoszenie już nie isntiejące ale jest w cache Google - skopiowane z portalu legnica.net.pl

-----

https://legnica.livecity.pl/drobne-10849-suknie_slubne__2014.html

Dane są w wielu miejscach np tutaj: https://www.chojnice.com/ogloszenia/oferta/28181 - czyli powielanie ogłoszeń

-----

Ogłoszenia o prace kopiowane np z careerjet.pl

Wiele ogłoszeń kopiowanych z niedziałajacego obecnie legnica.net.pl

----

Przykład: https://lubin.livecity.pl/osobowe-896-sprzedam_seat_ibiza_hatchback.html

Kopia z gumtree: https://www.gumtree.pl/cp-samochody-osobowe/lubin/sprzedam-seata-ibize-z-gazem-za-2450-zl-606920186

----

Jak chcesz Mnie jeszcze zdenerwować jakimis wiadomościami na PW to nei radzę... Kopiujesz różne rzeczy do siebie więc serwis jest zeroużytecznościowy.

Powodzenia w prowadzeniu serwisu życzy największy na tym forum Zgred :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgredzie, rozumiem, że wiek robi swoje, ale po kolei.

1. Na pw pisałem tylko ze względu na komunikat, że nie mogę wysłać więcej postów.

2. Legnica.net.pl to też mój serwis i gdybyś przeczytał info o stronie to byś wiedział, że to legnica.net.pl korzysta z treści zamieszczanych na livecity.

ś3. Kto jak kto, ale ty powinieneś wiedzieć, że jeśli ktos doda u mnie ogłoszenie, bloga, czy jakąkolwiek inną treść, to nie mam żadnego wpływu na to, jeśli ta osoba zapragnie dodać tego samego bloga, ogłoszenie, itp. również na innych stronach.

Insynuowanie, że to ja "kopiuję materiały z innych portali" nawet jak na twoje specyficzne poczucie humoru to za wiele. Być może zgredzie to są twoje standardy, ale to już jest tylko twój problem.

Kalkulator dni roboczych - jak obliczyć ile jest dni roboczych w danym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzisz jak panna na wydaniu...


Portal nie jest blogowym preclem i proszę to uszanować dodając swoje posty. Wpisy marnej jakości, duplikaty, reklamy będę usuwał.

No to usuń wszystkie ogłoszenia i powielone treści :) a jeżeli neimożesz nie pisz bzdur gdyy tak wszyscy pisali katalogów by nie było :D

jeśli chodzi o nie EOT. Wyraziłem swoją opinię.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie marudzę zgredzie to ty pierniczysz bez sensu. Pisz mniej postów, bo w twoim przypadku ilość nie idzie w parze z jakością. Ewidentnie masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Podany cytat dotyczył usuwania powielanych blogów, a nie ogłoszeń, do których znalazłeś linki. Na przyszłość zastanów się 3x zanim coś napiszesz.

Kalkulator dni roboczych - jak obliczyć ile jest dni roboczych w danym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie marudzę zgredzie to ty pierniczysz bez sensu...

You made my day :D

Tak się wtrącając.

Nie ma żadnych narzędzi, żeby sprawdzić, czy to nie duplikat, a duplikaty usunąć.

"Duplikat w oczach Google to plagiat. "

Dziękuję. Do widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności