Powstrzymywanie złoczyńców

Nie musisz być ekspertem z dziedziny techniki, by dbać o bezpieczeństwo swoich danych. Przeczytaj, co możesz zrobić, by chronić się online (np. używać silnych haseł i zainstalować oprogramowanie antywirusowe), oraz jak staramy się zabezpieczyć Twoje informacje i urządzenia.

 • Unikanie oszustw

  W internecie jest wiele wspaniałych osób, ale kilka czarnych owiec może popsuć opinię wszystkim. Skorzystaj z tych trzech prostych wskazówek, by uniknąć oszustów i zachować bezpieczeństwo w sieci.

  Więcej informacji

 • Jak pomagamy bronić się przed oszustami

  Podobnie jak w świecie rzeczywistym, w internecie można spotkać oszustów. Dowiedz się, jak Google chroni Cię przed oszustwami.

  Więcej informacji

 • Zapobieganie kradzieży tożsamości

  Wychodząc z domu, zamykasz drzwi na klucz, dlaczego więc Twoja tożsamość online miałaby pozostawać niechroniona? Dzięki unikaniu kilku typowych sztuczek przestępców możesz zabezpieczyć się przed oszustwami i kradzieżą swojej tożsamości w internecie.

  Więcej informacji

 • Jak pomagamy zapobiegać kradzieżom tożsamości

  Dowiedz się więcej o tym, jak Google pomaga w walce z kradzieżami tożsamości.

  Więcej informacji

 • Ochrona urządzeń przed wirusami

  Dowiedz się, jak rozpoznać, że Twoje urządzenie jest zainfekowane złośliwym oprogramowaniem (czyli takim, którego zadaniem jest wyrządzić szkody na urządzeniu lub w sieci), i jak chronić je przed infekcją.

  Więcej informacji

 • Jak pomagamy chronić komputery i urządzenia

  Dowiedz się, jak Google pomaga chronić Twój komputer i urządzenia przed złośliwym oprogramowaniem.

  Więcej informacji