GoogleAnalytics

Analityka treści

Znajdź w swojej witrynie najlepsze treści i ukryte skarby dzięki raportom Google Analytics dotyczącym treści. Dowiesz się z nich, z jaką częstotliwością użytkownicy odwiedzają poszczególne strony w Twojej witrynie, ile czasu na nich spędzają i jak często dokonują konwersji. Wszystkie raporty znajdziesz w sekcji Treść.

Wyszukiwanie w witrynie: szybsze doprowadzanie użytkowników do miejsc docelowych

Gdy użytkownicy nie mogą znaleźć tego, co jest im potrzebne, korzystają z wyszukiwarki. Dzięki dostępnemu w Google Analytics raportowi Wyszukiwanie w witrynie możesz dowiedzieć się, czego tak naprawdę szukają użytkownicy. Uzyskana wiedza pozwoli Ci odkryć niewykorzystane szanse sprzedaży produktów i skrócić czas doprowadzania do konwersji.

Więcej informacji

Analytics w treści strony: sprawdź, jak użytkownicy poruszają się po witrynie

Zaglądając do raportów Google Analytics, trudno czasem wyobrazić sobie trasy, jakimi użytkownicy przemieszczają się po danej stronie witryny. Raport Analytics w treści strony służy do analizy wizualnej sposobu poruszania się użytkowników po witrynie.

Więcej informacji

Analiza szybkości witryny: odkryj problemy, zanim zrobią to użytkownicy

Wszyscy dobrze wiemy, jak irytujące jest powolne wczytywanie się witryny, które może nawet wywierać niekorzystny wpływ na skuteczność jej reklam i na jej miejsce w rankingach wyszukiwarek. Dzięki dostępnemu w Google Analytics raportowi Szybkość witryny sprawdzisz, jak długo wczytują się poszczególne strony. Wykryj i popraw zbyt wolno działające strony, by zwiększyć zadowolenie użytkowników.

Więcej informacji

Śledzenie zdarzeń

Śledzenie zdarzeń: dowiedz się, co użytkownicy robią w Twojej witrynie

Poznanie tego, jak użytkownicy korzystają ze stron, może być naprawdę przydatne. Dowiedz się, jak często używają elementów Flash i AJAX oraz czy klikają linki do pobrania broszur produktowych. Możesz nawet wprowadzić śledzenie zdarzeń, by zyskać bardziej szczegółowy wgląd w zachowania użytkowników.

Więcej informacji

AdSense

Zwiększ skuteczność programu AdSense

Program AdSense umożliwia twórcom blogów i wydawcom treści zarabianie na reklamach pojawiających się na ich stronach. Google Analytics może bezpośrednio importować dane AdSense, pomagając w wyświetlaniu reklam w najlepszych miejscach witryny.

Więcej informacji