Google
 Jak zgłosić treść do Google

Google — strona główna

Google — informacje

  Programy reklamowe

  Rozwiązania biznesowe

  Centrum dla webmasterów

 Zgłoś treść

Znajdź w tej witrynie:

Dodaj adres URL do indeksu Google
Aktualizujemy lub dodajemy witryny internetowe do naszego indeksu za każdym razem, gdy przemierzamy sieć. Zachęcamy do zgłoszenia adresu URL najwyższego poziomu, co zagwarantuje uwzględnienie Twojej witryny.

Narzędzia Google dla webmasterów
Pakiet narzędzi Google dla webmasterów to bezpłatna i prosta metoda poprawy widoczności witryny w naszych wynikach wyszukiwania.

Program partnerski Google Books
Niezależnie od tego, czy reprezentujesz dużego wydawcę książek, czy też małe wydawnictwo, możesz zarejestrować się w programie partnerskim Google Books i ułatwić użytkownikom znalezienie Twoich książek w Google.

Program Google Video Uploader
Jeśli tworzysz treści wideo profesjonalnie lub w ramach hobby, usługa Google Video stanowi bezpłatną platformę umożliwiającą użytkownikom wyszukiwanie, przeglądanie i odtwarzanie Twoich materiałów wideo.

Inne usługi Google

Błyskawiczne reklamy w Google
Twórz własne kierowane reklamy za pomocą programu AdWords. Dzięki płatnościom przy użyciu karty kredytowej możesz już dziś rozpocząć wyświetlanie reklam w Google.

Google AdSense dla wydawców internetowych
Publikuj reklamy dopasowane do Twoich treści, pomagaj użytkownikom w znalezieniu powiązanych produktów i usług i zmaksymalizuj swoje przychody z reklam. Więcej informacji.

Wysokiej jakości wyszukiwarka witryn
Ogranicz koszty pomocy technicznej, zatrzymuj użytkowników witryny na dłużej i zdobywaj nowych klientów dzięki usługom Google Search Appliance i Google Mini.