Inteligentne i lokalne kampanie produktowe zostaną przekształcone w kampanie Performance Max w 2022 roku. Dowiedz się więcej
Rozpocznij

Inteligentne kampanie produktowe

Obecnie kupujący są zawsze aktywni – robią zakupy na różnych platformach i urządzeniach, online i w sklepach stacjonarnych, bez przerwy. Inteligentne kampanie produktowe pomogą Ci pokazywać Twoje produkty kupującym, którzy szukają właśnie tego, co oferujesz – bez względu na to, czy robią to w domu, na telefonie czy w sklepie stacjonarnym. Wiesz, co jest w tym wszystkim najlepsze? Płacisz tylko wtedy, gdy kupujący kliknie reklamę1.

Rozpocznij Obejrzyj film

Jak można wykorzystać inteligentne kampanie produktowe

Zwiększanie zasięgu

Gdy rozpoczniesz inteligentną kampanię produktową, Twoje produkty będą wyświetlać się we wszystkich usługach Google i docierać do użytkowników, gdy ci wyszukują lub przeglądają treści, bez względu na miejsce i czas.

Ożywienie ruchu i sprzedaży

Dzięki reklamom produktowym więcej klientów znajdzie Twoje produkty zarówno w internecie, jak i w sklepie stacjonarnym.

Poznanie statystyk i trendów

Chcesz wiedzieć, co się dobrze sprzedaje? Pomożemy Ci dotrzeć do szczegółowych danych, tak by można było sprawdzić, które produkty sprzedają się lepiej, a które gorzej. Będziesz mieć też dostęp do danych o konkurencji, które pomogą Ci ulepszyć Twoją ofertę.

Codziennie wyświetlaj reklamy setkom milionów potencjalnych klientów w usługach Google.

Wyszukiwarka Google

Użytkownicy szukają tego, co jest im potrzebne. Dzięki inteligentnym kampaniom produktowym zaprezentujesz swoje produkty kupującym, którzy szukają właśnie tego, co sprzedajesz w Google. Wiesz, co jest w tym wszystkim najlepsze? Płacisz tylko za uzyskane efekty.

Sieć reklamowa Google

Docieraj do kupujących, jeszcze zanim zaczną sprawdzać Twoją ofertę, np. gdy czytają ulubione blogi, korzystają z urządzeń mobilnych i aplikacji lub przeglądają miliony partnerskich stron internetowych, filmów oraz aplikacji w internecie.

Pokazuj swoje produkty w kolejnych usługach Google

YouTube

Ponad 40% kupujących z całego świata twierdzi, że kupiło produkty, które zobaczyło w YouTube. Docieraj do kupujących, którzy oglądają filmy o produktach – bez względu na to, czy są w nich pokazane zakupy z influencerami czy recenzje.

Gmail

Ponad miliard aktywnych użytkowników miesięcznie korzysta z Gmaila. Pokazuj swoje produkty potencjalnym klientom za każdym razem, gdy przeglądają treści – również w skrzynce odbiorczej.

Skonfiguruj inteligentną kampanię produktową

Rozpocznij
Women conversing about Smart Shopping campaigns

Najczęstsze pytania

  • 1 W Europie inteligentne kampanie produktowe możesz zastosować w połączeniu z dowolną usługą porównywania cen. Reklamy będą wyświetlane na stronach z ogólnymi wynikami wyszukiwania i na wszystkich innych platformach wybranych przez porównywarkę.