Nowoczesna przeglądarka do pracy

W Google Chrome aplikacje biznesowe działają błyskawicznie, strony wczytują się szybko, a użytkownicy mogą czuć się bezpiecznie.

Pobierz Chrome

Windows 10/8.1/8/7 64-bit

(Pobierz Chrome Windows 10/8.1/8/7 32-bit)

Windows 10/8.1/8/7 32-bit

(Pobierz Chrome Windows 10/8.1/8/7 64-bit)

Windows 10/8.1/8/7. Niedostępne na Windows RT.

Mac OS X 10.9 lub wyższy

Google Chrome nie będzie już aktualizować się na tym komputerze, bo Mac OS X 10.6, 10.7 i 10.8 nie są już obsługiwane. .com

Google Chrome nie będzie już aktualizować się na tym komputerze, bo Windows XP i Windows Vista nie są już obsługiwane.

Na Linuksa (Debian/Ubuntu/Fedora/openSUSE)

Korzystasz z Chromebooka, więc nie musisz pobierać przeglądarki Chrome. Miłej pracy!

Bezpieczeństwo

Chrome daje większe bezpieczeństwo w sieci dzięki wbudowanej ochronie przed złośliwym oprogramowaniem i wyłudzaniem informacji. Wszystkie aktualizacje i poprawki zabezpieczeń instalują się automatycznie.

Szybkość

Chrome zaprojektowano tak, by był szybki pod każdym względem – od uruchamiania się na komputerze, przez wczytywanie stron internetowych, aż po obsługę złożonych biznesowych aplikacji internetowych.

Produktywność

Zaloguj się w Chrome, by korzystać ze swoich zakładek, otwartych kart i historii na dowolnym urządzeniu. Chrome działa w systemie Windows, Mac, Linux, Android i iOS.

Zgodność

Chrome jest zawsze aktualny i umożliwia korzystanie z najnowszych aplikacji w chmurze. Jeśli potrzebujesz starszej przeglądarki do uruchamiania starszych aplikacji, powiedz swojemu działowi IT o Chrome for Work.