Nowoczesna przeglądarka do pracy

Zainstaluj Chrome for Work w całej organizacji i zarządzaj nim.

Pobierz pakiet MSI

Pakiet MSI Chrome na Windows 10/8.1/8/7 64-bit.Niedostępna wersja na Windows RT.

(Pakiet MSI Chrome na Windows 10/8.1/8/7 32-bit)

Pobierz pakiet MSI

Pakiet MSI Chrome na Windows 10/8.1/8/7 32-bit.Niedostępna wersja na Windows RT.

(Pakiet MSI Chrome na Windows 10/8.1/8/7 64-bit)

Korzystasz z Chromebooka, więc nie musisz pobierać przeglądarki Chrome. Miłej pracy!

Kaplan

Kilka lat temu przeglądarka była jedynie sposobem na dostęp pracowników do internetowych treści. Dziś jest arterią życiową naszej firmy. Przechodzimy na pracę w chmurze i przejście na Chrome to krok w tym kierunku”.

– Patrick Della Peruta, dyrektor ds. technologii komputerowych

Sanmina-SCI

Sanmina-SCI produkuje niektóre spośród najbardziej skomplikowanych podzespołów elektronicznych na świecie i dobrze wie, że skuteczność wielu działań biznesowych wynika z prostoty. Używamy Chrome, ponieważ skupia wiele złożonych technologii internetowych w jednej, zaawansowanej, ale łatwej w użyciu i zarządzaniu przeglądarce.

– Elliot Tally, starszy dyrektor ds. aplikacji korporacyjnych

News International

Gdy wdrożyliśmy Chrome, pracownicy mówili nam, że działa on o wiele szybciej niż nasza stara przeglądarka. Po otwarciu 15 kart Internet Explorer zwalnia tak bardzo, że aż przestaje odpowiadać. Chrome uruchomiony na tym samym komputerze nie ma z tym najmniejszych problemów.

– Gareth Wright, szef działu operacyjnego

Dowiedz się więcej

Departament Stanu USA

Umożliwiamy pracownikom używanie Chrome, by mogli w pełni wykorzystać jego szybkość – zarówno pod względem błyskawicznego uruchamiania się, jak i wczytywania stron internetowych. Chrome pozwala też na swobodny dostęp do bardzo wielu witryn z nowoczesnymi funkcjami, dzięki czemu nasi pracownicy mogą lepiej wykonywać swoje obowiązki.

– Chris Bronk, starszy doradca, dział IRM, biuro eDiplomacy

Dowiedz się więcej

Pearson

Firma Pearson zaczęła korzystać z chmury, dając swoim pracownikom prawdziwy wybór i swobodę, jeśli chodzi o miejsce i sposób wykonywania pracy. Google Apps for Work w połączeniu z wydajnością i wszechstronnością Chrome to kwintesencja nowej, globalnej kultury, w której stawia się na współpracę, otwartość i innowacyjność.

– Nik Clarke, wiceprezes ds. rozwiązań IT dla użytkowników końcowych

Appirio

W Appirio uwielbiamy Google Chrome for Work. Stale pracujemy w internetowej chmurze, więc potrzebujemy przeglądarki, która jest bezpieczna, intuicyjna i łatwa do wdrożenia. Wszyscy w Appirio używają Chrome for Work – polecamy go też naszym klientom.

– Glenn Weinstein, dyrektor ds. technologii

Vision7 International

Im mniej telefonów z prośbami o pomoc odbieramy, tym lepiej – a nikt z dzwoniących nie miał jak dotąd problemu z Chrome.

– François van Doesburg, wiceprezes ds. IT

Dowiedz się więcej

Uniwersytet Stanowy w Boise

Dzięki Chrome nie muszę się martwić, że użytkownicy klikną przycisk i zgodzą się na aktualizację, która w razie nieprawidłowej instalacji może być niebezpieczna Aktualizacje Google Chrome for Work nie wymagają naszej interwencji.

– Peter Jurhs, kierownik ds. technicznych

Dowiedz się więcej

Sixt AG

W Sixt wierzymy w przyszłość internetu i technologii sieciowych. Dzięki Chrome for Work wszyscy nasi pracownicy mają bezpieczny dostęp do sieci oraz większości naszych aplikacji wewnętrznych. Skonfigurowanie i wdrożenie Chrome for Work było niezwykle proste.

– Erich Sixt, prezes zarządu

SNL Financial

Chrome for Work pozwala w pełni wykorzystać możliwości Google Apps. Gmail działa zauważalnie szybciej, dzięki czemu pracownicy SNL Financial mogą się skupić na swojej pracy.

– Galen Warren, dyrektor ds. technologii

Middlesex Hospital

Przejście na Chrome było całkowicie bezproblemowe – to dobra wiadomość dla dyrektora ds. informatyki.

– Lud Johnson, dyrektor ds. informatyki

Dowiedz się więcej

Ponad 100 zasad kontrolnych

Chrome for Work zawiera ponad 100 zasad, które można dostosować do potrzeb organizacji. Pozwala włączyć automatyczne aktualizacje, by najnowsze poprawki zabezpieczeń pobierały się automatycznie, ale też zarządzać nimi ręcznie, by zachować większą kontrolę. Administratorzy mogą wybrać aplikacje i rozszerzenia, które będą dostępne dla pracowników, i zarządzać różnymi wtyczkami. Firma może nawet otworzyć swój sklep Chrome Web Store z własnymi i starannie dobranymi aplikacjami, a także zarządzać zgodnością starszych aplikacji i korzystać z wielu innych funkcji. Dowiedz się więcej w Centrum pomocy Chrome for Work.

Zaawansowane funkcje i wsparcie

Obecnie pracownicy korzystają w pracy z wielu różnych urządzeń. Dzięki dostępnemu w Chrome zarządzaniu usługami w chmurze możesz zdalnie dostosować zasady i ustawienia dotyczące pracowników – bez względu na to, czy pracują na firmowym komputerze czy prywatnym laptopie. Zarządzanie w chmurze dla komputerowych systemów operacyjnych oraz wsparcie Chrome jest dostępne dla klientów korzystających z Google Apps. Jeśli nie jesteś użytkownikiem Google Apps i chcesz dowiedzieć się więcej, zarejestruj się tutaj.

Bezpieczeństwo

Zabezpieczenia dostępne w Google Chrome for Work, takie jak „Bezpieczne przeglądanie”, podział na piaskownice czy automatyczne aktualizacje, chronią przed złośliwymi witrynami i oprogramowaniem, wirusami oraz atakami phishingowymi. Ochrona przed skryptami z innych witryn uniemożliwia stronom w internecie kradzież danych firmowych i pracowniczych.

Stabilność

Dzięki architekturze opartej na wielu procesach awaria jednej karty nie ma wpływu na działanie całej przeglądarki. Przed każdą aktualizacją Chrome przeprowadzamy tysiące zautomatyzowanych testów i gromadzimy dane z wersji beta oraz kanału deweloperskiego, by poprawić stabilność.

Zgodność

Chrome umożliwia korzystanie z najnowszych aplikacji w chmurze, ponieważ na bieżąco dbamy o jego zgodność z najnowszymi standardami internetowymi. Jeśli organizacja potrzebuje starszej przeglądarki do uruchamiania starszych aplikacji, może skorzystać z dostępnej w Chrome obsługi starszych przeglądarek. Dzięki temu dział IT wdroży Chrome, umożliwiając jednocześnie dostęp do przeglądarki starszego typu.

Szybkość

Chrome zaprojektowano tak, by był szybki pod każdym względem – od uruchamiania się na komputerze, przez wczytywanie stron internetowych, aż po obsługę złożonych biznesowych aplikacji internetowych. Z każdą nową wersją Chrome poprawia swój wynik w teście Octane, który sprawdza szybkość wykonywania JavaScriptu.

Produktywność

Użytkownicy mogą zalogować się w Chrome, by uzyskać dostęp do swoich aplikacji, zakładek, rozszerzeń oraz innych ustawień internetowych. Dzięki temu po wyjściu z biura mogą łatwo kontynuować pracę na swoich prywatnych urządzeniach.

Programowanie

Wiele firm tworzy swoje własne aplikacje. Chrome działa w systemach operacyjnych Windows, Mac OS X, Linux, Chrome, Android oraz iOS – programiści mogą więc tworzyć, testować i obsługiwać swoją aplikację internetową na wszystkich tych platformach.