GoogleAnalytics

Analiza automatyczna

Dostępne w usłudze Google Analytics raporty analizy służą do automatycznego monitorowania ruchu w witrynie i wykrywania w nim istotnych zmian, przez co zapewniają cenną wiedzę i ułatwiają pracę.

Analiza

Wprowadzenie

W dowolnej chwili możesz zajrzeć do raportów analizy lub utworzyć niestandardowy alert, by otrzymywać informacje o wszelkich nagłych lub niespodziewanych zmianach parametrów witryny. Ten przełomowy mechanizm wykrywania dostępny w usłudze Google Analytics działa dostatecznie inteligentnie, by wskazywać kwestie, które warto wiedzieć, przy jednoczesnym zachowaniu łatwości obsługi.

Dzięki analizie automatycznej możesz odkrywać rzeczy, które inaczej mogłyby umknąć Twojej uwadze, oraz koncentrować się na podejmowaniu działań, zamiast przedzierać się przez gąszcz danych. Rzuć okiem na ten mechanizm – już działa. Oszczędź sobie pracy.

Więcej informacji

Zalety:

  • Analiza automatyczna to algorytmiczny mechanizm, który wykrywa istotne statystycznie nieprawidłowości we wzorcach ruchu w witrynie.
  • Alerty są wysyłane automatycznie każdego dnia, co tydzień lub co miesiąc. Nie musisz nic robić – możesz zobaczyć je już teraz.
  • Utwórz niestandardowe alerty, np. dotyczące konwersji, których źródłem jest wakacyjna kampania dotycząca Krakowa.

Jak to działa?

  • Analiza automatyczna to algorytmiczny mechanizm, który wykrywa istotne zmiany we wzorcach ruchu w witrynie.