Zarabiaj na swojej pasji.

AdSense to bezpłatna usługa, dzięki której wydawcy mogą zarabiać, umieszczając reklamy w swoich witrynach.

ikona wideo

Poznaj klientów AdSense.

Kilka powodów, dla których niemal 2 mln osób wybrało AdSense.

Zalety

Reklamy odpowiednie dla Twoich odbiorców.

Reklamy są weryfikowane, by zapewnić ich wysoką jakość i dobre dopasowanie do treści i odbiorców, nawet w przypadku wyświetlania na smartfonach i tabletach. Efekt: możesz więcej na nich zarabiać.

Poznaj wszystkie zalety

Zalety

Kontrola należy do Ciebie.

Możesz blokować reklamy, które Ci się nie podobają, dostosowywać miejsce ich wyświetlania oraz wybierać te ich typy, które najlepiej pasują do Twojej witryny.

Poznaj wszystkie zalety

Zalety

Wyświetlają się tylko najbardziej dochodowe reklamy.

Skorzystaj z największej sieci reklamodawców online, którzy konkurują w aukcjach o Twoją przestrzeń reklamową, więc otrzymujesz zawsze najwyższą kwotę za dane wyświetlenie.

Zobacz, jak to działa

Historie sukcesu

Nasi wydawcy

BuildEazy

Les Kenny stworzył witrynę, by pokazać innym, jak budować różne konstrukcje z drewna. Dzięki AdSense zrezygnował z wykonywanej wcześniej pracy, by w pełni poświęcić się stolarstwu.

wikiHow

Założyciele wikiHow korzystają z AdSense od samego początku. Dzięki przychodom z tego programu mogli rozwinąć firmę – zaczynali w dwie osoby, dziś w wikiHow pracują już 24.

Navi Series

Ta witryna pomaga małym japońskim firmom promować się na rynku lokalnym, a tym samym rozwijać społeczność. Dzięki AdSense Kenji Shinjo może skupić się na swojej pracy i wspierać rozwój tych firm.

Poznaj wszystkie historie sukcesu

Materiały

Wykorzystaj w pełni potencjał AdSense.

Tu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania – trudne i łatwe.

Możesz uzyskać cenną pomoc i praktyczne porady ułatwiające zwiększanie dochodów z treści online. Mamy dla Ciebie centrum pomocy, kursy wideo i kanały społecznościowe, dzięki którym możesz dołączać do rozmów o AdSense.

Skorzystaj z zasobów o AdSense

Zgodnie z Warunkami korzystania z AdSense udział w programie mogą brać tylko osoby pełnoletnie.

Jeśli nie masz jeszcze 18 lat, zgłoszenie w Twoim imieniu może przesłać jedno z rodziców lub opiekun.

Na Twoim koncie Google brakuje daty urodzenia. Aby przejść dalej, zaktualizuj dane tutaj i spróbuj ponownie.

Powiązaliśmy Twój obecny adres IP z krajem objętym sankcjami nałożonymi przez rząd USA (więcej informacji).

W tej chwili nie możesz uzyskać dostępu do AdSense.

Wydaje się, że to konto Google nie jest powiązane z kontem AdSense. Nie szkodzi. Możesz albo za pomocą konta Google powiązanego z AdSense, albo zarejestrować jeszcze dziś nowe konto AdSense.

Konto AdSense z tym loginem zostało wyłączone z powodu nieprawidłowych kliknięć.

Sprawdź, czy w skrzynce pocztowej (lub w folderze ze spamem) nie masz wiadomości od nas w sprawie stanu Twojego konta. Więcej informacji znajdziesz w odpowiedziach na najczęstsze pytania o wyłączone konta.

Twoje konto AdSense z tym loginem zostało wyłączone z powodu naruszenia zasad programu.

Sprawdź, czy w skrzynce pocztowej (lub w folderze ze spamem) nie masz wiadomości od nas w sprawie stanu Twojego konta. Więcej informacji znajdziesz w odpowiedziach na najczęstsze pytania o wyłączone konta.

Dziękujemy za zainteresowanie programem Google AdSense. Z przykrością informujemy, że po sprawdzeniu Twojej aplikacji nie możemy obecnie przyjąć Cię do programu Google AdSense.

Nie istnieje konto AdSense z tym loginem, ponieważ Twój wniosek czeka na weryfikację. Rozpatrzymy go i odpowiemy Ci w ciągu mniej więcej tygodnia. Po zaakceptowaniu wniosku będzie można zalogować się na konto i rozpocząć pracę.