COVID-19: Wskazówki, które pomogą Twojej firmie poradzić sobie w w czasie utrudnionego funkcjonowania biznesu

Partnerskie kampanie zakupowe

Partnerskie kampanie zakupowe umożliwiają sprzedawcom akceptowanie dodatkowych budżetów od partnerów będących producentami marki. Ten typ współpracy został stworzony po to, by dać markom możliwość wspierania partnerów zajmujących się handlem detalicznym przy promowaniu konkretnych produktów, co prowadzi do zwiększenia sprzedaży i wzrostu zainteresowania zakupem zarówno produktów danej marki, jak i tych oferowanych przez sprzedawcę.

Rozpocznij

Poznaj korzyści płynące z korzystania z partnerskich kampanii zakupowych

Lepsze wyniki

W przypadku sprzedawców: generowanie większej liczby odwiedzin w witrynie e-commerce i zwiększanie sprzedaży poprzez umożliwienie markom korzystania z własnego budżetu do częściowego lub całkowitego finansowania kampanii produktowych. W przypadku marek: zwiększanie wymiernej sprzedaży produktów za pomocą usług Google we współpracy z partnerami prowadzącymi sprzedaż detaliczną.

Raporty i analizy

W przypadku sprzedawców: łatwe udostępnianie statystyk związanych ze skutecznością wszystkim partnerom posługującym się marką przy możliwości korzystania z tych samych statystyk i raportów, które są dostępne w standardowych kampaniach produktowych. W przypadku marek: okazja do zdobycia wiedzy, zawartej w udostępnianych przez Google statystykach i raportach skuteczności, na temat tego, jak inwestycje w reklamy w internecie przekładają się na sprzedaż i zainteresowanie zakupem.

Większa skala

W przypadku sprzedawców: łatwiejsze nawiązywanie współpracy partnerskiej w zakresie umieszczanych w internecie reklam ze wszystkimi partnerami posługującymi się marką, niezależnie od ich wielkości. W przypadku marek: współpraca w zakresie finansowania kampanii z każdym spełniającym wymagania partnerem zajmującym się sprzedażą detaliczną, prowadząca do zwiększenia sprzedaży i zainteresowania produktem wśród użytkowników Google.

Korzystaj z reklam produktowych wspólnie z partnerami

Prezentacja w różnych usługach Google

W ramach partnerskich kampanii zakupowych kupującym, którzy planują kolejny zakup, prezentowane będą produkty określonej marki. Reklamy te będą wyświetlane na różnych powierzchniach reklamowych należących do Google: w wyszukiwarce, YouTube, sieci reklamowej, Grafice i Gmailu, czyli tam, gdzie pojawiają się tradycyjne reklamy produktowe.

Historia sukcesu

W wyniku współpracy z czołowym partnerem handlowym udział w kliknięciach reklam promowanych perfum koncernu Estée Lauder Companies wzrósł o 70%.

Koncern Estée Lauder Companies podjął współpracę z czołowym partnerem w Stanach Zjednoczonych, aby wypromować swoje markowe perfumy. Kampanie reklamowe miały wykorzystać popyt w okresie świątecznym, zwiększając widoczność perfum tej marki.

Koncern Estée Lauder Companies podjął współpracę z czołowym partnerem w Stanach Zjednoczonych, aby wypromować swoje markowe perfumy. Kampanie reklamowe miały wykorzystać popyt w okresie świątecznym, zwiększając widoczność perfum tej marki.

Najważniejsze statystyki

70%

wzrost udziału w kliknięciach w Google

Na początek zarejestruj się we wczesnej fazie beta

Rozpocznij
Women conversing about Smart Shopping campaigns

Najczęstsze pytania