COVID-19: Wskazówki, które pomogą Twojej firmie poradzić sobie w w czasie utrudnionego funkcjonowania biznesu

Dotrzyj do setek milionów osób, które codziennie kupują produkty, korzystając z wyszukiwarki

Rothy’s
Thirdlove
Betabrand

Nawiąż kontakt z kupującymi wszędzie tam, gdzie są

Dzięki Google możesz zdobyć nowych klientów i nawiązać silniejszą więź z tymi, których już masz. Pomożemy Ci dotrzeć do setek milionów użytkowników, którzy codziennie kupują produkty, korzystając z wyszukiwarki Google, YouTube, Asystenta Google i Map.

Zbuduj swoją markę i zwiększ sprzedaż

Ułatw potencjalnym klientom znalezienie Twoich produktów oraz danych firmy wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebują – lub pozwól im dokonać zakupu w Google. Nasze rozwiązania sprawiają, że klienci są bardziej zadowoleni z zakupów na Twojej stronie, w sklepie lub w aplikacji, co pomaga zwiększyć sprzedaż.

Pokaż wszystkie rozwiązania

Rozwiązania dla firm każdej wielkości

Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą lokalną firmę, sprzedaż wielokanałową, czy globalną markę, naszym celem jest pomóc Ci w rozwoju. Dzięki zintegrowanym statystykom, zarządzaniu kampanią i narzędziom do raportowania możesz łatwo przekonać się, jak wypadasz na tle konkurencji, odkryć kolejną szansę rozwoju oraz oszczędzić czas i pieniądze.

Nie masz pewności, od czego zacząć? Skorzystaj z pomocy naszego wirtualnego doradcy.

Opowiedz nam o swojej firmie, celach i doświadczeniach, a my znajdziemy rozwiązania, które najlepiej pasują do Twoich potrzeb.

Rozpocznij