Chrome to szybka, bezpieczna i bezpłatna przeglądarka.

Rób więcej dzięki nowej wersji Chrome

Prostota obsługi, lepsze zabezpieczenia i większa szybkość. Wbudowane inteligentne rozwiązania Google.

Windows 10/8.1/8/7 (32-bitowy)

Windows 10/8.1/8/7 (64-bitowy)

Google Chrome nie będzie już aktualizować się na tym komputerze, bo systemy Windows XP i Windows Vista nie są już obsługiwane.

macOS X 10.10 lub nowszy

Google Chrome nie będzie już aktualizować się na tym komputerze, bo systemy Mac OS X 10.6 - 10.9 nie są już obsługiwane.

Google Chrome nie będzie już aktualizować się na tym komputerze, bo systemy Mac OS X 10.6 - 10.9 nie są już obsługiwane.

Debian/Ubuntu/Fedora/openSUSE

Dalej

Szybsze przeglądanie, jeszcze więcej możliwości

Przeglądając internet, zawsze masz jakiś cel. Czasem jest to jakaś drobnostka, innym razem pracujesz lub grasz. Technologia i szybkość działania Chrome pozwolą Ci znaleźć to, czego szukasz, i robić to, co chcesz.

Okno przeglądarki Chrome z oknem dialogowym do zapisywania haseł

Chrome ma wszystko, co pozwala w pełni wykorzystywać możliwości internetu – pokazuje odpowiedzi na pasku adresu, pozwala tłumaczyć jednym kliknięciem i personalizuje artykuły do czytania na telefonie.

Chrome tłumaczy tekst z języka angielskiego na japoński

Zabezpieczenia Chrome to Twoje supermoce

Nie wiesz, jakie niebezpieczeństwa czyhają na Ciebie w sieci? Nie musisz. Chrome automatycznie chroni Cię przed zagrożeniami takimi jak wyłudzanie informacji czy niebezpieczne strony.

Ilustracja z przeglądarką Chrome

Rób, co chcesz, gdziekolwiek jesteś

Chrome działa w każdym systemie operacyjnym i na dowolnym urządzeniu. Możesz na przykład przejść z laptopa na telefon, dostosować przeglądarkę w dowolny sposób i kontynuować pracę.

Chrome na komputerze i urządzeniu mobilnym

Pobierz Chrome już dziś