Materiały

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz korzystać z AdWords Express, czy masz szczegółowe pytanie, znajdziesz tu informacje, których szukasz.

Najczęstsze pytania

Rozwiń wszystko Zamknij wszystko
 • Gdzie będzie się wyświetlać moja reklama?

  Twoja reklama będzie się wyświetlać obok wyników wyszukiwania Google w internecie, na telefonach komórkowych, w Mapach Google i w witrynach partnerskich związanych tematycznie
  z tym, co oferujesz.

 • Czy mogę decydować, gdzie użytkownicy będą widzieć moją reklamę?

  Jeśli masz stronę internetową, Twoja reklama może się wyświetlać użytkownikom będącym w dowolnym miejscu, którzy wpiszą w wyszukiwarce Twoją lokalizację (np. „pizza w Krakowie”), lub osobom, które znajdują się w Twojej lokalizacji i szukają Twoich produktów (np. „pizzeria”). Jeśli prowadzisz sprzedaż online, możesz wybrać, w których krajach, województwach lub miastach będzie widoczna Twoja reklama.

 • Czy muszę mieć stronę internetową, by korzystać z AdWords Express?

  Nie. Jeśli nie masz strony internetowej, ale potrzebujesz miejsca, do którego Twoja reklama będzie odsyłać użytkowników, możesz w mniej niż 10 minut stworzyć stronę firmową w Google Moja Firma.

 • Jaka jest różnica między AdWords Express a AdWords?

  AdWords Express to w pełni zautomatyzowane rozwiązanie przygotowane z myślą o małych firmach i początkujących reklamodawcach. Tworzy ono dla reklamodawcy kilka rodzajów reklam i regularnie je optymalizuje. Automatycznie wyświetlamy Twoje reklamy w Google, Mapach Google i na stronach partnerskich powiązanych tematycznie z tym, co oferujesz, zarówno na komputerach, jak i na komórkach. Nie musisz być ekspertem w dziedzinie marketingu online ani spędzać dużo czasu na zarządzaniu swoimi kampaniami reklamowymi.

  Usługa AdWords jest przeznaczona dla firm, którym zależy na dodatkowych funkcjach i narzędziach, dokładniejszych raportach oraz większej kontroli nad kampaniami reklamowymi. Jeśli chcesz wybrać własne słowa kluczowe lub utworzyć dużą liczbę reklam (np. chcesz promować wiele produktów i usług) oraz masz czas na to, by aktywnie monitorować swoje kampanie i nimi zarządzać, zarejestruj się w Google AdWords.

 • Jak zacząć wyświetlać reklamy w AdWords Express?

  Zarejestruj się w AdWords Express i opublikuj pierwszą reklamę w kilka minut. Zapoznaj się z przewodnikiem po AdWords Express dla początkujących, z którego dowiesz się, jak dopasować reklamy do swoich celów biznesowych.

 • Czy mogę się stworzyć reklamę w AdWords Express z prędkością nadświetlną?

  Ta usługa przechodzi obecnie testy w innej galaktyce. Damy znać, gdy trafi do sprzedaży na planecie Ziemia.

Uzyskaj szybką pomoc

Centrum pomocy

W odpowiedziach na najczęstsze pytania i w naszych samouczkach znajdziesz przydatne informacje o wszelkich zagadnieniach: od konfiguracji konta po zarządzanie kampaniami AdWords Express.

Odwiedź Centrum pomocy AdWords Express

Dołącz do społeczności

Forum usługi AdWords Express

Możesz tu zadawać pytania, wyszukiwać odpowiedzi i nawiązać kontakt ze społecznością AdWords Express. Niezależnie od pytania, w tym miejscu uzyskasz odpowiedzi od osób, które na co dzień korzystają z AdWords Express.

Zadaj pytanie

Zdobywaj wiedzę

Rozwijaj się z Google

Przygotuj się na sukces. Przeczytaj nasze porady i wskazówki ułatwiające pełne korzystanie z potencjału AdWords.

Dowiedz się więcej

YouTube

Zasubskrybuj kanał Reklamy Google w YouTube z pomocnymi filmami.

Obejrzyj filmy