PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32869}

Koniec z Hollywood

Hollywood Ending
7,0 14 222
oceny
7,0 10 1 14222
6,8 13
ocen krytyków
Koniec z Hollywood
powrót do forum filmu Koniec z Hollywood

Arcyzabawny.

ocenił(a) film na 8

Z komediowych filmów Allena bardziej uśmiałem się jedynie na Annie Hall.

8+/10

ocenił(a) film na 8
addam23

Annie Hall? Kupiłam ten film i naprawdę mnie rozczarował! Spodziewałam się
czegoś 100 razy lepszego. A "Koniec z Hollywood" nie należy to najlepszych
filmów Allena jakie widziałam, ale jest dobry. Naprawdę dobry.

ocenił(a) film na 8
malga1994

No co zrobić. Ja mam już taki dziwny gust.
Najbardziej - lubie mało cenione przez fanów "Wnętrza" i "Mężowie i żony", a nie lubię "Manhattan" (mimo że podobny na pozór do Annie Hall, "Zbrodnie i wykroczenia", "Purpurowa róża z kairu" czy "Tajemnicze morderstwo na manhatanie".

A za najgorszy jego film uważam "Wszystko co chcielibyście wiedzieć wiedzieć o seksie", które kompletnie mnie nie śmieszył, a wiem że niektórzy boki na nim zrywają.

ocenił(a) film na 10
addam23

W Annie Hall rozwaliła mnie scena z pająkami:D ("Don't worry!") I ruszanie autem pod koniec:D

addam23

Mnie z kolei najbardziej śmieszyła "Miłość i śmierć" :)

None200

Popieram, również uważam ten film za jeden z najzabawniejszych w filmografii Allena, który nie pozostawił suchej nitki na środowisku Hollywood. Fenomenalny pomysł na "film w filmie", parę kapitalnych motywów(chiński operator), kilka fantastycznych gagów sytuacyjnych(niespodziewane spotkanie w restauracji, czy też nieszczęśliwy upadek), no i genialna puenta.

8/10

ocenił(a) film na 8
None200

No tak, od czasu założenia tego tematu widziałem wiele innych filmów Allena i na dzień dzisiejszy najbardziej śmiałem się na:
1. "Zagraj to jeszcze raz Sam"
2. Annie Hall
3. Mężowie i żóny

ocenił(a) film na 10
addam23

tylko Allen mógł wymyślić coś takiego ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones