PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862321}

Bestia

Beast
5,1 5 039
ocen
5,1 10 1 5039
5,1 7
ocen krytyków
Bestia
powrót do forum filmu Bestia

na który nikt o zdrowym rozsądku nie będzie narzekał, że grają czarnoskórzy wszystkie ważne role. Zrozumieli progresywni lewacy czy jeszcze nie? A czarny elf czy czarny wiedźmin to niedorzeczny żart. I ja z przyjemnością obejrzę, zapowiada się super.

greedo23

Rzekłbym nawet, że białe twarze zostały zdyskryminowane. jeden powinien być chociaż zjedzony przez bestie : )

ocenił(a) film na 1
dzabi

oczywiście głupi białas zjedzony jako pierwszy :D

Buker7

No tak i żeby poprawności było już zadość to powinien być LGBT i q ;) koniecznie wtedy mamy film z zachowana równością społeczną

greedo23

Rozumiem, że w swoim życiu widziałeś tylko białe elfy, stąd twoje oburzenie... Wy prawacy jesteście jak dzieci, krzyczycie i wierzgacie nogami, gdy przywileje, które mieli wcześniej tylko biali hetero mężczyźni zaczynają posiadać również mniejszości. Płacz, nie płacz, a rewolucja idzie dalej. Wypłacz się w komentarzach na filmwebie albo wykopie. Może ci przejdzie.

Salem_Saberhagen

Jakie przywileje mieli Polacy?

Salem_Saberhagen

Czuc od Ciebie na kilometr zajechany odbyt

Iron_Rose

He he :)

użytkownik usunięty
Iron_Rose

haha dobre.

Salem_Saberhagen

Nie, ale widuję wielu takich przygłupów jak ty, którym wszystko we współczesnym świecie przeszkadza, a w szczególności jego historia i fakty, bo sobie nie radzą w życiu więc szukają winnego - kogo? Oczywiście innego białego człowieka a z aktualnym nurtem idąc - hetero mężczyzny.

greedo23

Greedo23 dobrze gadasz

ocenił(a) film na 7
Salem_Saberhagen

Bardzo dobrze i dosadnie żeś to opisał w kilku krótkich zdaniach czego dowodem jest ponowne prawicowe tupanie nóżkami w komentarzach.

Salem_Saberhagen

Żadna rewolucja , chwilowy spęd , wulgarnych odszczepieńców z poparciem mniejszym niż 10 %

greedo23

plus reżyser "Bestii" Baltasar Kormákur wcześniej wyreżyserował LGBT film "101 REYKJAVIK", więc raczej ma w poważaniu prawicowych bojówkarzy. Ale nie martw się takie filmy jak "Smoleńsk", czy "Zenek" zostały stworzone specjalnie dla was.

Salem_Saberhagen

Lecz się nim będzie za późno, nie jestem prawicowym bojówkarzem, ale dla takiego przygłupa jak ty można być tylko po jednej albo drugiej stronie, drażni mnie lewacka mentalność i głupota wraz z wciskaniem innym na siłę jak mają żyć i myśleć. Ale z kim ja próbuję dyskutować, z przygłupem co twierdzi, że polscy hetero mężczyźni mają jakiekolwiek przywileje. To nie USA przygłupie a Polska. Tu nie ma za co opłakiwać murzynów i być ich podnóżkiem. Jeszcze cię ta twoja ukochana rewolucja zeżre, wiele razy już się to powtarzało, powtórzy się i teraz.

greedo23

już samo określenie czarnoskórzy zamiast murzyni, w takim razie my nie jesteśmy biali tylko białoskórzy? aktualna lewacka propaganda tylko odpycha od nowych produkcji

ocenił(a) film na 7
HOME_LAND

A gdzie Ty widzisz nawiązanie do koloru czarnego w słowie murzyn ?
Aktualna prawacka propaganda tylko odpycha od jakiejkolwiek dyskusji.

greedo23

Szkoda,ze lew nie wpieprzyl wszystkich bambusow

ocenił(a) film na 1
greedo23

Raczej każdy zdrowo myślący człowiek da 1/10 w ciemno i nawet nie pójdzie do kina. Ten film JEST poprawny politycznie, skoro czarni grają wszystkie role. Od kilku lat trwa wielka dyskryminacja białych heteroseksualnych mężczyzn w kinie i jak tak dalej pójdzie to już nie będzie można pójść do kina, żeby nie natrafić na lewacką propagandę. Ten film idealnie wpisuje się w nowoczesne ideologie dzisiejszych czasów i rujnowanie cywilizacji łacińskiej.

NormalnyCzlowiekPolak

Jesteś skończonym debilem. Akcja tego filmu rozgrywa się w Afryce, jest zaledwie 4 głównych bohaterów - czarnoskóry ojciec i jego dwójka dzieci oraz biały przyjaciel głównego bohatera. Ale lepiej być kretynem i oceniać w ciemno coś o czym nie ma się pojęcia.

ocenił(a) film na 1
Tracker

Zmienię ocenę, kiedy zgodnie z rzeczywistością będzie więcej filmów o białych ludziach. Ten film to produkt mody na poprawność polityczną wciskaną do wszystkich filmów dzisiaj. Kiedyś filmów z Murzynami w roli głównej było mało, a teraz jest dużo. Przypadek? Nie sądzę!

NormalnyCzlowiekPolak

Ja się nawet zgadzam z tym, że jest tego za dużo tam gdzie być nie powinno, ale akurat akcja tego filmu toczy się w Afryce i głównym bohaterem jest gość, którego rodzina się stamtąd wywodzi, do tego jego najlepszy kumpel jest biały. Nie ma tu żadnej poprawności politycznej, więc ocenianie na 1 nawet filmu nie oglądając jest po prostu idiotyczne. Idź hejtować Wiedźmina z Netflixa, a nie świetny film jakim jest 'Bestia'.

ocenił(a) film na 1
Tracker

Hejtuję każdy terror poprawności politycznej. Wciskanie murzynów do filmów na siłę to wciskanie murzynów do filmów na siłę. Zabiłbym za jeden dobry horror osadzony w Europie, gdzie nie ma żadnych murzynów, ani chińczyków, ani gejów, czy innych chorych akcji. Niestety, urodziłem się w złych czasach.

NormalnyCzlowiekPolak

Skoro akcja filmu toczy się w Afryce, a główni bohaterowie to Afrykanie, to nie da się nazwać tego wciśnięciem murzynów na siłę.

ocenił(a) film na 1
Tracker

Niedługo każdy film będzie się toczył w Afryce, a główni bohaterowie będą Afrykanami, a do tego kobietami, transami i gejami i będą traktować Europę jako swoją kolonię niewolniczą. A ty dalej będziesz pisał, że nie da się nazwać tego wciśnięciem murznów na siłę.

ocenił(a) film na 7
NormalnyCzlowiekPolak

Prawdopodobnie dla Ciebie już nie ma ratunku.
Taka głupota to szczyt głupoty.
Wielu wielkich Polaków począwszy od Kościuszko po Piłsudzkiego napluli by Ci w twarz "normalny Polaku".

NormalnyCzlowiekPolak

No właśnie nie da, niech sobie robią filmy o czarnych dla czarnych. Mi to nie przeszkadza, przeszkadza mi natomiast zmienianie ról białych na czarne postacie. Możesz na film nie pójść i tyle.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
greedo23

Czarne elfy jak najbardziej w literaturze fantasy istnieją także doucz się

greedo23

Za dużo tych czar*uchów w filmach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones