Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

napisy ipod touch


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Eryk_ipodtouch

Eryk_ipodtouch
  • 37 postów
  • SkądMarki

Napisano 31 lipca 2008 - 10:05

Witam Mam mały ,a może duży problem, chodzi mi o to ,że gdy Konwertyje przez vidoere , i mam jakiegos DirectVobSub zainstalowanego , to i tak te napisy mi się nie wgrywają na film , i gdy Synchronizuje w Itunes , wlanczam Ipoda , chce obejżec filmik to nie mam napisów.... Szukałem wszedzie nie ma !!! ^^ Prosze o szybką odpowiedz ,ponieważ jutro o 7:45 mam wyjazd ,a chce mieć jakieś filmiki Ps.Wielkie i małe literki sa takie same napewno Wziełem Zmień nazwe, Kopiuj i wklej na nazwe napisów

#2 jakubpawlik

jakubpawlik
  • 68 postów

Napisano 31 lipca 2008 - 10:27

hmmm.... A ogladales dokładnie wszystkie ikonki w Videorze?? Może jakąś przegapiłeś? Popatrz jeszcze raz dokładnie.

#3 Eryk_ipodtouch

Eryk_ipodtouch
  • 37 postów
  • SkądMarki

Napisano 31 lipca 2008 - 14:59

A dokladnie jakie ?? ja biore Video file>Power Mode>Select File>Start Converting i juz ^

#4 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 31 lipca 2008 - 15:16

No cóz... Moim skromnym zdaniem brak AviSynth-a. Jeśli masz VobSuba, to z tymi dwoma programami możesz w każdym konwerterze nietylko w videorze uzyskać napisy.

#5 Eryk_ipodtouch

Eryk_ipodtouch
  • 37 postów
  • SkądMarki

Napisano 31 lipca 2008 - 16:18

mam go gdzies wkleic do folderu Vidoery czy zostawic go tam gdzie sie zainstalowal?

#6 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 31 lipca 2008 - 16:37

tam gdzie sie zainstalował. ale przy instalacji videory, chyba instaluje sie specjalny plugin do tego. więc musisz zrobić reinstal videory

#7 Eryk_ipodtouch

Eryk_ipodtouch
  • 37 postów
  • SkądMarki

Napisano 31 lipca 2008 - 19:14

ok zrobie to ale jak zainstalowalem tego AviSynth to i tak nic mi nie pomoglo za 11h powinienem juz wyjezdzac z domqu

#8 jakubpawlik

jakubpawlik
  • 68 postów

Napisano 31 lipca 2008 - 20:38

W takim razie ściągnij z neta Total Video Converter i go zainstaluj. Jest to trial działający przez 15 dni. Wszystko powinno by okej przy konwertowaniu przez to.

#9 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 02 sierpnia 2008 - 16:29

jak znjdziesz pliki ktore zainstalowal avisynth (nie te w program files'ach) to gratuluje. :D zdaje mi sie, ale tylko mi sie zdaje bo juz dawno tego programu nie ruszalem, ze videora nie wymaga do vobsuba instalacji avisynth. powinno wystarczyc ustawienie w vobsubie (w drugiej zakladce ustawien) "load always". jezeli jednak wymaga avisynth to wsciezce dostepu i nazwie pliku nie moga znajdowac sie polskie znaki i spacje (czeskie, chinskie itp znaki tez nie sa najlepszym pomyslem :)).

#10 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 02 sierpnia 2008 - 23:35

Nie. ścieżki do avi syntha nie wymaga. Nawet w ustawieniach VobSuba nie trzeba nic mieszać. Znakiem rozpoznawczym VobSuba jest MIGNIĘCIE zielonej strzałki na pasku statusu (prawy-dolny róg) na samym początku konwersji. Potem ta strzałka się chowa (nie wiem dlaczego, może to tylko u mnie tak??)

#11 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 05 sierpnia 2008 - 12:21

moze masz kilkukrotnie zainstalowanego vobsuba? ja bym na samym poczatku ustawil "load always". ewentualnie sprawdzil poprawnosc pliku z napisami bo wyglada jakby vobsub go nie znajdowal (load when needed) i sie wylaczal.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych