Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ciekawe tapety dla telefonów z rodziny Galaxy S10

(Temat utworzony: 01-03-2019 10:59 AM)
18142 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Myślałem, że jeżeli chodzi o tapety do telefonów to już nic nie jest mnie w stanie zaskoczyć. Dzisiaj przeglądając internet trafiłem na szalenie ciekawy pomysł na wykorzystanie przednich aparatów w telefonach Galaxy S10 przy tworzeniu tapet. Zresztą sami zobaczcie!

 

tapeta.jpg

 

Autorem tapet jest Matt B (Twitter @Mattcabb) i z tego co widzę to jest nasz rodak :winking-face: Publikując tapety na swoim koncie Twitter dodał informację, że Samsung powinien być dumny ze swoich przednich aparatów i nie powinien ukrywać ich za pomocą ciemnych tapet. Potwierdzam!

 

Tapety możecie pobrać bezpośrednio z konta Twitter użytkownika Matt B (odnośnik podałem powyżej). Znajdziecie tam różne postacie. Jak Wam się podoba takie podejście do tworzenia tapet dla telefonów S10?

 

PS Napisałem wiadomość do Matt B. Mam nadzieję, że wpadnie do nas na forum i stworzy jeszcze kilka ciekawych projektów :winking-face:


61 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Pojawiły się kolejne dwie tapety. Tym razem fani Gwiezdnych Wojen z telefonem Galaxy S10 powinni być zadowoleni :smiling-face-with-sunglasses:

 

Podobnie jak poprzednio tapety możecie pobrać bezpośrednio z kanału Twitter.


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@mirudo24  Bardzo ciekawe wykorzystanie przednich aparatów :smiling-face:


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Ponieważ wszyscy jeszcze czekamy, nawet na telefony z przedsprzedaży, pozwolę sobie do tematu z tapetami wstawić te stockowe z modeli S10.

Galaxy-S10-Wallpapers_(1).jpgGalaxy-S10-Wallpapers_(2).jpgGalaxy-S10-Wallpapers_(3).jpgGalaxy-S10-Wallpapers_(4).jpgGalaxy-S10-Wallpapers_(5).jpg

 

 

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Takie dwie moje propozycje tapet. :smiling-face-with-sunglasses:

alienalien   cosmoscosmos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego propozycje, bo dopracuję, gdy dostane telefon w łapki. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Kolejne moje propozycje.

fotoradar_f.pngfotoradar1_f.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co o nich myślicie?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72, najbardziej spodobała mi się tapeta z kosmonautą. Coś mi się wydaje, że w niedługim czasie będzie wysyp tapet różnych twórców, które uwzględniają przednie aparaty w S10 :winking-face:


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@mirudo24 dla S10 też będą. Wszystko w swoim czasie, bo z doskoku w wolnych chwilach robię. :face-with-rolling-eyes:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

A teraz coś dla S10. :smiling-face-with-sunglasses:

 

dzięcioł_f.pngdziupla_b&w_f.pngdziupla_dark_f.pngdziupla_f.png


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Szewcu72  Mi się bardzo podobaj ale widzę że wreszcie dodajesz znak wodny do zdjęć.

0 Like