Kilka pytań

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Koxcir, 8 sierpnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Koxcir

    Koxcir User

    Witam wróciłem po latach przerwy i mam kilka pytań by nadrobić te zaległości.


    1. Który aktualnie statek jest najlepszy jeśli chodzi o alieny?

    2. Czy lepszy zestaw jest havoc bądź ten drugi czy robić spartany?

    3. Gdzie najlepiej zbierać teraz uri? Bo widziałem że są nowe mapy ale jeszcze tam nie byłem.

    4. Które lasery są teraz najlepsze? Prometeusz czy np te co dają HP ulepszone na 16 lvl? Oraz które osłony najlepsze? Bo zatrzymałem się na bo2

    5. Na co wydajecie niepotrzebne kredyty?
     
  2. Michers

    Michers User

    1. taki kompletnie bez tuningu to chyba cyborg, ale o wyborze statku decydują moduły ulepszające.

    2. Spartany są najlepsze, ale aby je złożyć potrzebujesz komplet havoc i hercules. Najlepiej najpierw zrobić havoc a z kryształów potrzebnych na budowę spartanów najpierw zbudować wyrzutnie rakiet Hydra .

    3. nowe mapy są dobre, ale alieny mocne i konkurencja duża. Najlepiej na eventach.

    4. Prometeusz na 20 lvl i osłony SG3N-BO3 tez na 20 lvl. Pierwsza dostaniesz z kalendarza za 25 dzień.

    5. np. kupuj ekstrasy na aukcji
     
  3. jacaaa2

    jacaaa2 User

    hahaha zapomniales dodac ze tego sie dorobi za pare lat
     
  4. Michers

    Michers User

    Droga jest celem :D
     
  5. Koxcir

    Koxcir User

    A generatory napędu też są nowe już? Bo nie zauważyłem chyba.

    Występują jeszcze eventy z szalonymi protegitami?
     
  6. Michers

    Michers User

  7. Koxcir

    Koxcir User

    Więc na czym się teraz skupic? Poza spartanani na które będę miał materiały.

    Pierw zdobyc lasery i ulepszać od razu? Czy iść po bo3 i wyrzutnie? Bądź jakieś ulepszenia statków itd?
     
  8. Michers

    Michers User

    odpuść narazie spartany, Kryształy wykorzystaj na Hydrę.
    rób do bólu zety po havoc i klucze (na promki), hadesy po kryształ rozdzielania (na hydrę) i wrota wieczności BL po rinusk na promki
    Jesli masz 17 lvl rób misje na prometeusze.
    Najlepiej napisz co masz i zadaj pytanie w temacie
    https://board-pl.darkorbit.com/threads/w-co-dalej-inwestowac-pisz-tutaj.2919/
    już teraz znajdziesz tam dużo cennych porad .