Dołącz do programu

Osiągnij więcej w szybszym tempie. Uczestnicy programu mogą korzystać ze specjalnych usług Google i profesjonalnego wsparcia. Są to między innymi:

 • Google Ad Grants – promuj swoją witrynę w Google dzięki bezpłatnym reklamom AdWords kierowanym na słowa kluczowe.
 • Program YouTube dla organizacji non-profit: korzystaj ze specjalnych zasobów, funkcji i programów opracowanych tak, by zwiększyć siłę przebicia Twojej organizacji w YouTube.
 • Google Apps dla Organizacji Non‑profit – bezpłatna wersja pakietu Google Apps dla firm, która obejmuje między innymi Gmaila, Dokumenty i Kalendarz.

Wszystko gotowe?

Dołącz do programu

Aby zgłosić się do programu Google dla Organizacji Non‑profit:

uczestnictwo
1

Przeczytaj warunki udziału.

zgłoś się
2

Zgłoś się do programu.

zarejestruj się
3

Po zatwierdzeniu zarejestruj się w usługach Google.

informacje
4

Obejrzyj samouczki.

Czy spełniasz warunki udziału w programie Google dla Organizacji Non‑profit?

Upewnij się, że Twoja organizacja spełnia poniższe kryteria.

 1. Google współpracuje z TechSoup, aby zapewnić dostęp do produktów i usług Google. Organizacja, która chce dołączyć do programu Google dla Organizacji Non‑profit, musi:
  • mieć konto zweryfikowane przez lokalny oddział TechSoup. (Nie należysz do TechSoup? Zarejestruj się tutaj);
  • być jedną z następujących organizacji:
   • organizacje pożytku publicznego zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) prowadzonym przez Ministerstwo Sprawiedliwości;
   • fundacje i stowarzyszenia zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS), które nie mają statusu Organizacji Pożytku Publicznego;
   • organizacje religijne;
  • potwierdzić i zaakceptować wymagane w zgłoszeniu oświadczenia dotyczące niestosowania dyskryminacji oraz przyjmowania i wykorzystywania darowizn.
 2. W programie Google dla Organizacji Non‑profit nie mogą uczestniczyć następujące organizacje:
  • podmioty i organizacje państwowe;
  • szpitale i placówki służby zdrowia;
  • szkoły, ośrodki zajmujące się opieką nad dziećmi, instytucje akademickie i uniwersytety (przy czym w programie mogą uczestniczyć działy organizacji edukacyjnych prowadzące działalność filantropijną). Więcej informacji o programach Google dla instytucji edukacyjnych można znaleźć na stronie Google for Education.
 3. Google zastrzega sobie prawo do przyjęcia lub odrzucenia składanego przez organizację wniosku oraz do zezwalania na udział w programie lub do wykluczania z programu w dowolnym momencie i z dowolnej przyczyny, a także do uzupełniania i zmieniania niniejszych wytycznych dotyczących warunków udziału w programie w dowolnym momencie. Wybór organizacji jest dokonywany według uznania Google i nie podlega kontroli z zewnątrz.

Ważne informacje dotyczące uczestnictwa:

Obecnie w programie Google dla Organizacji Non‑profit mogą uczestniczyć jedynie organizacje z krajów wymienionych tutaj.

Przedstawicieli organizacji z innych krajów zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez Google ofertą programów krajowych dla organizacji non‑profit.