GoogleAnalytics

Rozwijaj swoje umiejętności analityczne

Usługa Google Analytics udostępnia wiele materiałów szkoleniowych. Znajdziesz wśród nich odpowiednie filmy i artykuły, które pomogą Ci w pełnym wykorzystaniu potencjału Google Analytics, nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z analityką internetową.

Pierwsze kroki

Lista kontrolna konfiguracji i przewodnik dla początkujących zawierają odpowiedzi na typowe pytania klientów dotyczące konfiguracji konta i rozpoczynania analizy danych. W centrum pomocy znajdują się z kolei artykuły poświęcone wszystkim funkcjom i aspektom usługi Google Analytics, m.in. wdrażaniu, sprawdzonym metodom analityki i rozwiązywaniu problemów. Materiały te pozwalają na szybkie zdobycie niezbędnej wiedzy i ułatwiają podejmowanie trafnych decyzji biznesowych.

Historie sukcesu

Zastanawiasz się, jak Analytics może pomóc Ci w rozwoju witryny? Zgromadziliśmy wiele historii sukcesu klientów, które mogą być dla Ciebie źródłem inspiracji i praktycznych porad. Więcej informacji

Seminaria i filmy

Certyfikowani partnerzy Analytics prowadzą regularne szkolenia dotyczące usługi Google Analytics. Masz do wyboru kursy dla początkujących (101), średniozaawansowanych (201) i zaawansowanych (301). Zobacz, jakie kursy odbywają się w Twojej okolicy.

Filmy na oficjalnym kanale Google Analytics w YouTube obejmują różnorodną tematykę przeznaczoną dla wszystkich użytkowników: od początkujących do zaawansowanych. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli ocenisz obejrzane filmy i podpowiesz nam, co jeszcze chcesz zobaczyć.