GoogleAnalytics

Raporty społecznościowe

Media społecznościowe upowszechniają się i dojrzewają w rewolucyjnym tempie. Czy uwzględniasz je w swoich pomiarach? Raporty społecznościowe pomagają określać wpływ mediów społecznościowych na Twoje cele biznesowe i konwersje. Zespolone dane dotyczące internetu i sieci społecznościowych zapewniają całościowy ogląd Twojej treści i społeczności.

Dane społecznościowe

Mierz wpływ mediów społecznościowych na istotne dla siebie parametry

Raport Konwersje pozwala Ci określić wartość sieci społecznościowych. Zawiera on współczynniki i wartość pieniężną konwersji, które miały miejsce dzięki odesłaniom z poszczególnych sieci społecznościowych. Powiąż wpływ sieci społecznościowych z istotnymi dla siebie parametrami, wyznaczając odpowiednie cele dla swojej działalności.

Więcej informacji

Sprawdź, z jakich źródeł interakcji społecznościowych pochodzą zainteresowani użytkownicy

Najważniejsze to dowiedzieć się, które społeczności mają znaczenie dla Twojej marki. Raport Źródła interakcji społecznościowych przedstawia początkowe ścieżki, po których przemieszczają się w Twojej witrynie użytkownicy z sieci społecznościowych. Można w nim również znaleźć współczynniki zaangażowania i konwersji dla poszczególnych sieci społecznościowych.

Więcej informacji

Sprawdź, co i gdzie udostępniają użytkownicy Twojej witryny

Przycisk Google +1 i inne funkcje udostępniania w mediach społecznościowych to prosty mechanizm umożliwiający użytkownikom podkreślenie atrakcyjności Twoich treści poprzez udostępnienie ich znajomym. Raport Wtyczki społecznościowe informuje, które artykuły w Twojej witrynie są najczęściej udostępnianie i za pomocą których przycisków społecznościowych (np. „+1” Google albo „Lubię to” Facebooka). Poza tym na karcie Strumień aktywności można zobaczyć, ilu użytkowników zainteresowało się Twoimi treściami w witrynach innych niż Twoja.

Więcej informacji