Analityka danych mobilnych

Zrozumienie swoich mobilnych witryn, aplikacji i reklam oraz tego, w jaki sposób pomagają one realizować własne cele biznesowe, staje się coraz ważniejsze. Google Analytics pozwala monitorować wyniki witryn i aplikacji mobilnych oraz odwiedziny z urządzeń przenośnych z obsługą internetu (w tym zwykłych i zaawansowanych telefonów oraz tabletów). Pomagamy marketerom skutecznie reklamować się na różnych urządzeniach, zapewniając im dane, które pozwolą docierać do klientów w najbardziej odpowiednich momentach. Korzystaj z analityki danych mobilnych, by kierować efektywne kampanie marketingowe na wybranych użytkowników i docierać do nich wszędzie tam, gdzie akurat się znajdują.

Urządzenie przenośne

Analytics dla aplikacji mobilnych: wszechstronna analiza aplikacji

Urządzenia przenośne zmieniają sposób, w jaki ludzie się komunikują, pracują i spędzają wolny czas. Duży wpływ na te zmiany mają aplikacje mobilne. Analytics dla aplikacji mobilnych zapewnia wszechstronne monitorowanie całej ścieżki użytkownika aplikacji – od pierwszego kontaktu, przez pobranie, aż po korzystanie z niej. Raporty są dostosowane do potrzeb marketerów i programistów aplikacji i zawierają informacje, które są dla nich istotne.

Więcej informacji

Zadbaj o najlepsze wrażenia użytkownika – na wszystkich ekranach i urządzeniach

Statystyki wyświetleń uwzględniające lokalizacje (karta Nakładka mapy) pozwalają wychwytywać źródła ruchu pochodzącego z urządzeń przenośnych, a także przewidywać, w których obszarach nastąpi wzmożenie ruchu. Sprawdź, z jakich urządzeń korzystają użytkownicy do wyszukiwania Twojej witryny, i zaprezentuj swoją markę w najlepszym dla nich formacie. Dzięki Google Analytics możesz zobaczyć, które komórkowe systemy operacyjne i jakie urządzenia mobilne wysyłają użytkowników do Twojej witryny, aplikacji lub na stronę mediów społecznościowych.

Więcej informacji

Pomiar skuteczności reklam mobilnych: dowiedz się, jak reklama mobilna pomaga realizować Twoje cele biznesowe

Reklamy mobilne Google pojawiają się na urządzeniach przenośnych w wynikach wyszukiwania Google, witrynach sieci reklamowej i aplikacjach. Korzystaj z nich, aby promować swoją firmę wśród klientów, gdy korzystają z telefonów i tabletów o różnych porach dnia. Określ cele związane z konwersjami na urządzeniach przenośnych i już dziś zacznij mierzyć skuteczność swoich kampanii.

Więcej informacji